Jan Mühlfeit přednáší jedinečně v Boskovicích !

Již za pár týdnů nás poctí svou návštěvou globální stratég, kouč, mentor a autor, Jan Mühlfeit. Přijďte si poslechnout přednášku Jana Mühlfeita na téma Odemykání lidského potenciálu, která se bude konat ve středu 18. září 2019 od 18.00 hodin v Sokolovně Boskovice.

Proč ZFP Boskovice doporučuje právě Jana Mühlfeita?

Tím hlavním důvodem je zejména naše letitá zkušenost v rámci dlouhodobé  spolupráce s naší společností ZFP GROUP, kde formou přednášek a workshopů pan Mühlfeit pomohl mnoha našim lidem najít a zdokonalit se právě v jejich silných stránkách a tím se významně celkově posunout jako osobnost dále.

Nejen proto je pro nás inspirativní osobností v oblasti mentálního růstu a přirozeného rozvoje potenciálu dospělých i dětí. Je nám blízká myšlenka pozitivního přístupu  a „odemykání“ toho, co je v lidech nejlepší.

Většina ví, že působil ve firmě Microsoft, ale získal také řadu ocenění, neustále podporuje různé charitativní projekty a neustále na sobě pracuje.

Jak říká Jan Mühlfeit: „Každý může nastartovat svůj pomyslný tryskáč, může vykročit za svým snem a prožívat štěstí už na cestě za tímto svým snem či úspěchem. Na té cestě si musíme uvědomovat, že jediné, co můžeme řídit, je naše energie, která je obnovitelná.“

Pojďte se tedy naučit, jak být šťastní a úspěšní a začít se soustředit hlavně na svoje silné stránky a neustále je posilovat. Budeme tam také…..

ZFP Boskovice

Chci na přednášku Jana Mühlfeita na téma Odemykání lidského potenciálu – klikni ZDE!