,,Chceš zjistit, jak jsi skutečně bohatý? Neptej se, kolik vyděláváš, když pracuješ. Zeptej se, kolik vyděláváš , když nepracuješ."

Žijeme v době, kdy si myslíme, že čas jsou peníze. A proto svůj čas vyměňujeme za peníze. Ubývá nám tak nejcennější veličina, kterou máme, a tou je náš volný čas.

Proto Vás krok za krokem naučíme, jak získat více času za pomoci pasivního příjmu.Pasivní příjem je pro Vás totiž zárukou toho, že svůj čas nemusíte vyměňovat za peníze, ale můžete jej investovat do toho, co vám přináší radost, potěšení a uspokojení. Ukážeme Vám pravou realitu: „PENÍZE JSOU ČAS“

PŘEDSTAVTE SI DEN, KDY ...

... vstáváte, až když jste skutečně vyspaní…

 

...děláte, co chcete, s kým chcete a jak dlouho chcete…

...máte dostatek času na činnosti a lidi, na kterých vám záleží…

Pravidla každodenní hry si určujete Vy sami…

Našim cílem je Vás k tomuto dni dovést.

Franta je pokladní v supermarketu, pracuje na směnný provoz. V práci je více než doma, aby zvládl zaplatit všechny složenky. Je typickým člověkem, který má málo peněz i málo volného času.
Franta,,nemá čas, ani peníze"
Jana je důchodkyně, která celý život žila v nájmu a nemyslela na budoucnost. Velkou část důchodu posílá majiteli bytu. Má sice dost volného čau, ale zbývá jí minimum peněz.
Jana,,má čas, ale nemá peníze"
Pavel je řemeslník. Domů se vrací až večer, nezná svátky ani víkendy. Má sice dost peněz, ale velmi málo volného času si je s rodinou užít.
Pavel,,má peníze, ale nemá čas"
Petra je majitelku menší úspěšné firmy. Naučila se efektivně řídit svůj tým a využívat tak jeho času a potenciálu. Dosáhla tedy dostatku peněz a také volného času.
Petra,,má peníze i čas"