Vaše vzdělání - Váš kapitál

Jednou z důležitých hodnot v životě člověka je neustálé vzdělávání, kterým rostou znalosti, dovednosti, osobnost i možnosti v našem životě.

Právě proto pořádáme v našem regionu kurzy pro širokou veřejnost a to od základní správy rodinných financí až po kurzy osobního rozvoje . Tento vzdělávací koncept probíhá pod vedením profesionálních lektorů a záštitou MŠMT.

Ikona_Rodina

Rodinné finance

Kurzy jsou zaměřeny na zlepšení orientace v rodinném rozpočtu, umění si stanovit své finanční cíle, vytvořit si životaschopný finanční plán, porozumět finančním nástrojům, zákonitostem peněz a mít tak svou finanční budoucnost pevně ve svých rukou.

Ikona_Rychly-narust

Pokročilé investování

Připojte se k lidem, které zajímá svět investic! Pravidelně pořádáme setkání investorů, které je určeno především pro naše stávající klienty společnosti ZFP investments, ale i pro ty, co například o investici u této společnosti teprve přemýšlejí. Představitelé společnosti ZFP Group vás na této akci seznámí s aktuálním i budoucím vývojem našeho Realitního fondu a také vám představí další dceřiné společnosti finanční skupiny  ZFP Group.

Ikona_Prednasejici-a-tabule

Podnikatelská edukace

Láká vás vlastní podnikání ? Nastartujte ho bez zbytečných rizik a investic! Zajímá vás v čem je potřeba mít bezkompromisně jasno než začnete podnikat? Pomocí nabitého interaktivního workshopu si odnesete nejen kompletní návody k založení živnosti či firmy, ale hlavně se dozvíte jak a především proč začít podnikat. Obsahem kurzu je i finanční a daňové minimum. Ukážeme vám, že podnikání může být i vaše cesta. Pomůžeme vám nastartovat nápad s minimem rizik při studiu, práci či rodině.

Ikona_Osobni-rust

Osobní růst a rozvoj

Připravujeme pro vás exkluzivní kurzy v tématech image, online marketingu, moderních technologií a nebo oblasti zdravého životního stylu. Tyto workshopy se speciálním rozvojovým zaměřením vedou opravdoví mistři ve svém oboru.  

Výsledky ZFP akademie

0 +
vyškolených účastníků
0 +
seminářů
0 +
zkušených lektorů
0 +
let zkušeností