Exotická odměna pro nejlepší obchodníky: Firemní dovolená na Kubě.

Začátkem dubna tuto specifickou destinaci navštívilo více jak 30 lidí z našeho týmu a společně prožili nezapomenutelnou dovolenou , která byla odměnou za firemní soutěž.

Za práci na Kubu? 

Je to tak… Když se řekne odměna pro nejlepší obchodníky, mnoho firem hledá způsoby, jak své týmy odměnit nejen finančně, ale také zážitkem, který je odliší od běžného pracovního prostředí, stmelí kolektiv a otevře nová poznání. Přesně tuto cestu zastáváme i my v ZFP a preferujeme zážitky, poznání a především možnost cestovat společně s partnery a rodinami. Letošní volba pro nejlepší obchodníky padla na destinaci Kuba. 

Kubánská mentalita: Pohled na život s lehkostí a odhodláním

Na ostrově plném kontrastů a barev se skrývá jedinečná kultura, která očaruje každého, kdo se jí dotkne. Kuba není jen o kubánském doutníku a rumu; je to země plná příběhů, vášní a jedinečné mentality, která se vyvíjela pod vlivem turbulentní historie a izolace. Kubánská mentalita je směsice optimismu a rezignace, odhodlání a adaptability. Ačkoli by se mohlo zdát, že Kuba stojí na okraji časového zastavení, v jejím nitru pulzuje dynamický proud lidí, kteří se smířili s realitou, ale odmítají se vzdát svých snů.

Na Kubě jsme si uvědomili, že to, co považujeme za základní potřeby, je pro místní obyvatele luxusem. Navzdory tomu jsme se setkali s neuvěřitelnou pohostinností, přátelstvím a usměvavými tvářemi, které vyzařovaly spokojenost a radost ze života.

Cestovali jsme nejenom „v čase“, ale i v ikonických starých amerických autech, prozkoumali kouzlo staré Havany a navštívili údolí Viñales, které je na seznamu UNESCO a odkud mimo jiné pocházejí ty nejlepší kubánské doutníky

Naše dobrodružství jsme zakončili návštěvou slavného kabaretu Tropicana, kde jsme se nechali unést atmosférou plnou tance, radosti a na závěr dovolené se kochali neskutečnými barvami oceánu.

Těšíme se na další společné akce a dovolené, kde opět vytvoříme nezapomenutelné vzpomínky. 

Obsah článku

Další články