Rozvoj finanční gramotnosti: ZFP proměňuje životy již ve více jak 360 tisíc rodinách.

ZFP Boskovice, jako součást prestižní rodiny ZFP Group, se dlouhodobě věnuje šíření finanční gramotnosti v České republice. Slogan „Vaše vzdělání – Váš kapitál“ nás provází již téměř 30 let, a to s jediným cílem – pomáhat lidem dosáhnout finanční stability a úspěchu.

Založení společnosti se datuje již roku 1995

Společnost ZFP založili v dubnu roku 1995 manželé Poliakovi, kteří přinesli tuto úžasnou myšlenku z Rakouska, kde již před více jak 30 lety absolvovali svůj první vzdělávací seminář. Od té doby tuto myšlenku šíří v naší české společnosti. Začátkem tohoto týdne jsme měli tu čest přivítat oba zakladatele firmy v naší boskovické kanceláři. Díky jejich vizionářským rozhodnutím a neustálému úsilí mělo naše vzdělávací semináře možnost navštívit již více jak 360 tisíc lidí.

Celá naše ZFP společnost se aktivně angažuje v pořádání kurzů rodinných financí v rámci celé České republiky. Tyto kurzy jsou určeny široké veřejnosti a nabízejí praktické znalosti od základní správy rodinných financí až po osobní rozvoj. Pod vedením profesionálních lektorů a s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy se snažíme přinášet užitečné nástroje a know-how pro každodenní život.

Důležitost finančního vzdělání

Proč mít finanční plán a jak jej smysluplně nastavit prostřednictvím finančních cílů a nástrojů tak, aby řešil jakoukoliv životní situaci a fázi našeho života? Chcete získat pevnější kontrolu nad svými financemi a lépe porozumět svým penězům? Připojte se k nám každé pondělí na kurz rodinných financí pořádaný přímo v našem regionu v ZFP Boskovice. – ZFP vzdělávání

Přeměňte svá přání a sny na finanční cíle. Pomocí finančního plánu můžeme společně převést vaše sny na realitu vaší finanční budoucnosti!

Obsah článku

Další články